Do pozornosti

ZŠ Nábrežná 95, Nové Zámky prijme ku dňu 1.10.2014 :

1. Absolventa  školy vedeného v evidencii uchádzačov o zamestnanie (musí mať pedagogické vzdelanie) na absolventskú prax

2. Uchádzača o zamestnanie vedeného v evidencii ÚP na aktivačnú činnosť formou dobrovoľníckej služby (asistent učiteľa – nemusí mať pedagogické vzdelanie, s dobrým vzťahom k deťom)

———————————————————————————————————————

Začiatok školského roka 2014/2015

uvodprivitanie

V utorok ráno, 2.9.2014,  po dvojmesačnom oddychu ožila celá naša škola a zaplnila  sa malými prváčikmi so svojimi rodinami a aj všetkými žiakmi a učiteľmi, ktorí prišli na slávnostné otvorenie nového školského roku 2014/2015. Aj keď nám počasie neprialo a nemohli sme túto chvíľu stráviť spoločne na školskom dvore, neubralo to na slávnostnej atmosfére, ktorú každá pani učiteľka vyčarila vo svojej triede.

Pán riaditeľ Róbert Rudinský privítal všetkých prítomných, milým slovom pomocou rozhlasového vysielania a tiež hostí – predstaviteľov mesta Nové Zámky a firmy Brantner, od ktorých na deti v triedach čakali upomienkové predmety.

Potom pán riaditeľ spolu s pani zástupkyňami Máriou Viszlayovou a Ivetou Brelíkovou odovzdal nádhernú knižku a šálik s emblémom našej školy každému novému prváčikovi z tried “včielok”, “lienok”, “motýlikov”, “krtkov” a “sloníkov”.

Dúfame, že tento školský rok bude pre všetkých takým úspešným,  ako bol aj náš prvý deň.

Album s fotografiami nájdete TU!

————————————————————————————————————————————————–

JESENNÝ ZBER PAPIERA

zberpapiera

Ak Vás už doma omrzeli kopy letákov a starých novín, máte šancu zbaviť sa ich u nás

v dňoch od 6.10. do 10.10.2014 v čase od 07.00 do 08.00 a od 14.00 do 17.00 hod.

Pomôžete tým nielen našej prírode, ale zároveň prispejete

ku skvalitneniu učebného procesu vašich detí.

—————————————————————————————————————————————————

nucem